Shortcode (7.x-2.21) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Item
ro: Produs

en: Author
ro: Autor

en: Quote
ro: Citat

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Length
ro: Lungime

en: Path
ro: Cale

en: type
ro: tip

en: Source URL
ro: URL sursă

en: Class
ro: Clasă

en: Button
ro: Buton

en: Clear
ro: Elimină

en: Style
ro: Stil

en: Show links
ro: Arată legăturile

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
