Shortcode (7.x-2.21) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Item
si: අයිතමය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
