Shortcode (7.x-2.21) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Item
sk: Položka

en: Author
sk: Autor

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Length
sk: Dĺžka

en: Path
sk: Cesta

en: type
sk: typ

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Class
sk: Trieda

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Style
sk: Štýl

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
