Shortcode (7.x-2.22) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Length
bg: Времетраене

en: Path
bg: Път

en: type
bg: тип

en: Button
bg: Бутон

en: Clear
bg: Изчисти
