Shortcode (7.x-2.22) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Item
he: פריט

en: Author
he: מחבר/ת

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Length
he: אורך

en: Path
he: מיקום

en: type
he: סוג

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Button
he: כפתור

en: Clear
he: ניקוי

en: Style
he: סגנון

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Show links
he: הצג קישורים

en: View mode
he: מצב תצוגה
