Shortcode (7.x-2.22) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Length
ka: სიგრძე

en: Path
ka: გზა

en: type
ka: ტიპი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Style
ka: სტილი
