Shortcode (7.x-2.22) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Path
kk: Жол

en: type
kk: түр
