Shortcode (7.x-2.22) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Item
km: ធាតុ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: type
km: ប្រភេទ
