Shortcode (7.x-2.22) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Item
ku: دانە

en: Author
ku: نووسەر

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: type
ku: جۆر

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
