Shortcode (7.x-2.22) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Source URL
ug: مەنبەURL
