Shortcode (7.x-2.23) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: type
bo: རིགས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
