Shortcode (7.x-2.23) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Item
hr: stavka

en: Author
hr: Autor

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Length
hr: Dužina

en: Path
hr: Putanja

en: type
hr: vrsta

en: Button
hr: Gumb

en: Clear
hr: Očisti

en: Style
hr: Stil
