Shortcode (7.x-2.23) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Item
lv: Ieraksts

en: Author
lv: Autors

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Length
lv: Garums

en: Path
lv: Ceļš

en: type
lv: veids

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Button
lv: Poga

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Style
lv: Stils

en: %name wrote:
lv: %name rakstīja:

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: View mode
lv: Skata režīms
