Shortcode (7.x-2.23) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Path
mn: Зам

en: type
mn: төрөл
