Shortcode (7.x-2.23) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Item
pl: Element

en: Author
pl: Autor

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Length
pl: Długość

en: Path
pl: Ścieżka

en: type
pl: typ

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Class
pl: Klasa

en: Button
pl: Przycisk

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Style
pl: Styl

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: View mode
pl: Tryb widoku
