Shortcode (7.x-2.23) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Item
te: అంశం

en: Author
te: రచయిత

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: type
te: రకము

en: Style
te: శైలి

en: Show links
te: లంకెలను చూపించు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
