Shortcode (7.x-2.24) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Item
et: Kirje

en: Author
et: Autor

en: Image
et: Pilt

en: Length
et: Pikkus

en: Path
et: Tee

en: type
et: tüüp

en: Class
et: Klass

en: Button
et: Nupp

en: Clear
et: Tühjenda

en: Style
et: Stiil

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Show links
et: Näita linke

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: View mode
et: Kuvarežiim
