Shortcode (7.x-2.24) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Item
eu: Elementua

en: Author
eu: Egilea

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Length
eu: Luzera

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: Button
eu: Botoia

en: Clear
eu: Garbitu

en: Style
eu: Estiloa

en: Show links
eu: Estekak ikusi
