Shortcode (7.x-2.24) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Item
gu: નંગ

en: Author
gu: લેખક

en: Link
gu: કડી

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Path
gu: પાથ

en: type
gu: પ્રકાર

en: Show links
gu: કડીઓ બતાવો
