Shortcode (7.x-2.24) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
