Shortcode (7.x-2.24) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Item
ru: Элемент

en: Author
ru: Автор

en: Quote
ru: Цитата

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Length
ru: Длина

en: Path
ru: Путь

en: type
ru: тип

en: Source URL
ru: Источник

en: Class
ru: Класс

en: Button
ru: Кнопка

en: Clear
ru: Очистить

en: Style
ru: Стиль

en: %name wrote:
ru: %name пишет:

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: Alt text
ru: Alt текст

en: Show links
ru: Отображать ссылки

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: View mode
ru: Режим просмотра
