Shortcode (7.x-2.24) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Item
sr: Производ

en: Author
sr: Аутор

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Show links
sr: Прикажи линкове

en: View mode
sr: Врста приказа
