Shortcode (7.x-2.24) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Item
sv: Artikel

en: Author
sv: Författare

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Length
sv: Längd

en: Path
sv: Sökväg

en: type
sv: typ

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Class
sv: Klass

en: Button
sv: Knapp

en: Clear
sv: Rensa

en: Style
sv: Stil

en: %name wrote:
sv: %name skrev:

en: Show title
sv: Visa titel

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Show links
sv: Visa länkar

en: View mode
sv: Visningsläge
