Shortcode (7.x-2.24) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Item
th: รายการ

en: Link
th: ลิงค์

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: type
th: ชนิด

en: View mode
th: โหมดของวิว
