Shortcode (7.x-2.25) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Length
mr: लांबी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: type
mr: प्रकार

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
