Shortcode (7.x-2.25) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Length
my: အရှည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
