Shortcode (7.x-2.26) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Item
be: Элемент

en: Author
be: Аўтар

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі

en: View mode
be: Лад выгляду
