Shortcode (7.x-2.26) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Item
cs: Položka

en: Author
cs: Autor

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Length
cs: Délka

en: Path
cs: Cesta

en: type
cs: typ

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Class
cs: Třída

en: Button
cs: Tlačítko

en: Clear
cs: Vymazat

en: Style
cs: Styl

en: %name wrote:
cs: %name napsal/a:

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: View mode
cs: Režim zobrazení
