Shortcode (7.x-2.26) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Item
da: Element

en: Author
da: Forfatter

en: Quote
da: Tilbud

en: Image
da: Billede

en: Length
da: Længde

en: Path
da: Sti

en: Source URL
da: Kilde-URL

en: Class
da: Klasse

en: Button
da: Knap

en: Clear
da: Ryd

en: Style
da: Typografi

en: %name wrote:
da: %name skrev:

en: Show title
da: Vis titel

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Show links
da: Vis links

en: Highlight
da: Fremhæv
