Shortcode (7.x-2.26) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Item
lt: Elementas

en: Author
lt: Autorius

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: type
lt: tipas

en: Class
lt: Klasė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Style
lt: Stilius

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Show submitted
lt: Rodyti pateiktą

en: Show meta
lt: Rodyti meta
