Shortcode (7.x-2.26) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Path
nn: Sti

en: Class
nn: Klasse
