Shortcode (7.x-2.27) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: type
eo: tipo

en: Button
eo: Butono

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
