Shortcode (7.x-2.27) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Item
hi: वस्तु

en: Author
hi: लेखक

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Length
hi: लंबाई

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: type
hi: प्रकार

en: Button
hi: बटन

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Style
hi: अंदाज

en: Show links
hi: लिंक देखें

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
