Shortcode (7.x-2.21) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Item
ar: عنصر

en: Author
ar: المؤلف

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Length
ar: الطول

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: type
ar: النوع

en: Button
ar: زر

en: Clear
ar: مسح

en: Style
ar: نمط

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
