Shortcode (7.x-2.27) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Quote
el: Παράθεση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Length
el: Μήκος

en: Path
el: Διαδρομή

en: type
el: τύπος

en: Class
el: Κλάση

en: Button
el: Κουμπί

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Style
el: Στυλ

en: %name wrote:
el: %name έγραψε:

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
