Shortcode (7.x-2.25) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Path
hy: Ուղի

en: type
hy: տեսակ

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
