Shortcode (7.x-2.27) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Item
ne: वस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Link
ne: लिङ्क

en: Path
ne: मार्ग

en: type
ne: प्रकार

en: Clear
ne: सफा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
