Shortcode (7.x-2.27) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Length
nl: Lengte

en: Path
nl: Pad

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Class
nl: Klasse

en: Button
nl: Knop

en: Clear
nl: Wissen

en: Style
nl: Stijl

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Show links
nl: Links weergeven

en: Highlight
nl: Accentueren

en: View mode
nl: Weergavemodus
