Shortcode (7.x-2.27) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Button
ps: تڼۍ

en: Style
ps: ډول

en: Show links
ps: تړوني ښوول
