Shortcode (7.x-2.27) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Item
ur: شے

en: Author
ur: مصنف

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
