Shortcode (7.x-2.27) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Item
vi: Mục

en: Author
vi: Tác giả

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Length
vi: Chiều dài

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: type
vi: loại

en: Source URL
vi: URL nguồn

en: Class
vi: Lớp

en: Button
vi: Nút

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
