Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Size
ast: Tamañu

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Line
ast: Llinia

en: Medium
ast: Mediu

en: Table
ast: Tabla

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
