Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Size
bg: Размер

en: Message
bg: Съобщение

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
bg: Не можете да изпращате повече от %number съобщения на час.

en: Medium
bg: Среда

en: Price
bg: Цена

en: Table
bg: Таблица

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен

en: Strong
bg: Получерно
