Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
dz: ཚུ་ཚོད་གཅིག་ནང་ ཁྱོད་ཀྱིས་  %number འཕྲིན་དོན་ལས་ལྷག་སྟེ་གཏང་མི་ཚུགས།  ཤུལ་མ་འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་གནང་།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Strong
dz: སྒྲིང་སྒྲིང་།
