Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
eu: Ezin duzu orduko %number baino mezu gehiago bidali. Mesedez saiatu berriz geroago.

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Border
eu: Ertza

en: Table
eu: Taula

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Blue
eu: Urdina

en: Comma ,
eu: Koma ,

en: Colon :
eu: Puntu bi :

en: Semicolon ;
eu: Puntu eta koma ;

en: Black
eu: Beltza

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Column
eu: Zutabe

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Title type
eu: Izenburu mota
