Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Size
he: גודל

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Container
he: מיכל

en: Name
he: שם

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Menu
he: תפריט

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Horizontal
he: אופקי

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
he: המערכת אינה מאפשרת לך לשלוח יותר מ-%number הודעות בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Line
he: שורה

en: Medium
he: בינוני

en: Price
he: מחיר

en: Table
he: טבלה

en: Align
he: יישור

en: Background color
he: צבע רקע

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Tab
he: לשונית

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Fixed
he: קבוע

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Read More
he: המשך...

en: Video
he: וידאו

en: Style
he: סגנון

en: Loading...
he: טוען...

en: Double
he: להכפיל

en: Blue
he: כחול

en: Plus +
he: פלוס +

en: Black
he: שחור

en: Underline
he: קו תחתון

en: Column
he: עמודה

en: Stars
he: כוכבים

en: Sequence
he: רצף

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Pagination
he: דפדוף

en: Strong
he: חזק
