Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Size
ht: Grosè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Strong
ht: Fò
