Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Size
hy: Չափ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Sequence
hy: Հերթականություն

en: Strong
hy: ՈՒժեղ
