Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Node
mg: Fehy

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana
