Shortcode bootstrap layout editor (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Menu
ml: മെനു

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Node
ml: നോഡ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Color
ml: നിറം

en: Sequence
ml: ക്രമം
